Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 54 4639
Avatar
Dziewczynka urodziła się z sercem na zewnątrz
Dodał: lika »   Thu 22-11-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Ektopia serca występuje zaledwie u jednego dziecka na osiem milionów urodzeń. Aż 90 proc. takich płodów rodzi się martwych lub umiera kilka dni po urodzeniu. Audriana miała znacznie więcej szczęścia.Lekarze ze szpitala w Houston (USA) w trakcie sześciogodzinnej operacji zrekonstruowali klatkę piersiową maleńkiej Audriany Cardenas i włożyli jej serce do środka, zapewniają ,że dziewczynka w pełni wyzdrowieje.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Felgi .
Felgi .
Został zaatakowany przez lamparda
Został zaatakowan..
Potworność!
Potworność!
Do pracy, z dziećmi
Do pracy, z dzieć..
Miniatury do Apokalipsy
Miniatury do Apok..
Naczyniaki.
Naczyniaki.
Reklamy
Galeria zdjęć
Gwen Murphy  Foot Fetish Laetitia Casta w bardzo  prześwitującej kreacji Rosyjska łódż podwodna z 1720 roku Śmieszne i ciekawe zdjęcia Nietypowe wypadki drogowe Geoduck-afrodyzjak Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie w Vancouver Wysadzenie mostu Miasto grzechotników. Kawa pozyskiwana z odchodów łaskuna muzanga Kot bez nosa Slumsy w centrum Kijowa Wielki głód na Ukrainie, Hołodomor Gomata - napój z moczu świętych krów Luki kanalizacyjne w Japonii Zabawy perspektywą Zabawne trumny z Ghany Do czego może przydać się laptop?
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 531
Tapety