Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 3 6152
Avatar
Dwugłowa jaszczurka
Dodał: mario »   Sun 25-04-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Jak podają lokalne media z Zachodniej Australii, w Perth dokonano zadziwiającego odkrycia. Znaleziono jaszczurkę, która ma dwie głowy! Zmutowana jaszczurka jest w dobrej kondycji i wygląda na zdrową. Przebywa obecnie w pobliskim parku narodowym pod opieką strażników.
Opiekujący się jaszczurką specjaliści zaobserwowali nasilona agresywność gada. Obie głowy próbowały się nawzajem zjeść, pracownicy parku musieli je rozdzielać.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 12
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Usiadła i...zabiła
Usiadła i...zabił..
Gwiazdy też dłubią w nosie
Gwiazdy też dłubi..
Kochane pociechy
Kochane pociechy
Czarodziejski ogród.
Czarodziejski ogr..
Wiesz jak wygląda trylion centów?
Wiesz jak wygląda..
Zagadka dnia.Zgadnij, co reprezentują te kostiumy
Zagadka dnia.Zgad..
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Dwie ciężarówki zgniotły jego auto. Oto najwyższa na świecie ścianka wspinaczkowa. Barbie juz nie w modzie Straszne bajki Jazda dele jak i bele czym. Gwiazdy wtedy i teraz Takie rzeczy to tylko w Teksasie Ach, te długie włosy Ferrari Celeritas Mglisty las Kostium Isaaca Clarka z Dead Space 2 Bardzo dziwna kompilacja Na chłopca spadły kawałki meteorytu Nie wszystko wygląda tak, jak to widzimy Gadżety Zabawne zwierzątka. Parada słoni w Londynie
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety