Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 3 2566
Avatar
Dwa miesiące w zasypanym samochodzie
Dodał: Sandra »   Mon 20-02-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Szwedzkie służby ratunkowe odnalazły mężczyznę, który spędził około dwóch miesięcy uwięziony w samochodzie w zaspach na północy kraju. Mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala w mieście Umea. Samochód został odnaleziony przypadkowo przez człowieka jadącego skuterem śnieżnym. W lesie około 1,5 kilometra od głównej drogi zauważył przysypany śniegiem samochód. Gdy zajrzał do środka, spostrzegł, że jest w nim osoba otulona w śpiwór. Był to około 40-letni mężczyzna, w bardzo złej kondycji fizycznej. Według służb ratunkowych, był wygłodzony, miał problemy z mówieniem i poruszaniem się.
Mężczyzna zaginął prawdopodobnie pod koniec listopada lub w grudniu. Miał w samochodzie trochę jedzenia, ale od grudnia żywił się tylko śniegiem. Nie wiadomo, dlaczego znalazł się w tym miejscu i jak to się stało, że utknął w śniegu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Góry w Chinach będące prototypem krajobrazu w filmie Avatar
Góry w Chinach bę..
Debil za kierownicą corvette z6
Debil za kierowni..
Fail na weselu
Fail na weselu
Świat z interfacem okienkowym
Świat z interface..
Przyjaciele
Przyjaciele
Wariacje na jajkach
Wariacje na jajka..
Reklamy
Galeria zdjęć
Urocze maleństwa Zaskakujący pomysł matki. Po 10 latach bohater dostał szansę na nową twarz Skojarzenia Skóry psów znalezione pod mostem Co jest za tymi drzwiami? Niezwykły aparat fotograficzny Samochody ze śmigłem Ile można załadować na samochód? Festiwal Lodu i Śniegu w Harbinie Największy pies na świecie Świat świętuje Trzech Króli Jak z mężczyzny stał(a) się kobietą Każda dziewczyna powinna mieć miecz Uruk-Hai Lakshmi Tatma idzie do szkoły Faile Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy   Najszybsze wojsko w świecie
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety