Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 17 1371
Avatar
Domy z krowiej krwi
Dodał: Speed »   Thu 08-11-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Brytyjski architekt, Jack Munro, wpadł na pomysł, jak taniej wyprodukować cegły , wystarczy zastąpić glinę czy błoto świeżą zwierzęcą krwią.
Krew z uboju jest spalana lub po prostu wylewana, tymczasem można ją zmieszać z bakterio- i grzybobójczym azydkiem sodu, wodą oraz piaskiem. Później masę należy umieścić we wstępnie podgrzanej do 70 stopni Celsjusza stalowej formie i 3 godziny wypalać w piecu. Po wyjęciu z formy powinno się je jeszcze raz włożyć do pieca, by odparować jak najwięcej wody. Ostateczny produkt wytrzymuje ciężar dorosłego mężczyzny.Krwiste cegły to rok pracy, a zarazem projekt dyplomowy Munro

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
300000 obserwowanych ptaków
300000 obserwowan..
Najbardziej zanieczyszczone miasto świata
Najbardziej zanie..
Lekcja tolerancji w brytyjskiej szkole
Lekcja tolerancji..
Sprawdz czy masz kosmate mysli
Sprawdz czy masz ..
Jak zaskoczyć dziewczynę?
Jak zaskoczyć dzi..
Całe życie w klatce
Całe życie w klat..
Reklamy
Galeria zdjęć
Niesamowite rzeźby wykonane z wykałaczek Takie rzeczy  tylko w Monako Nie Photoshop Drzewa jak z bajki Yaeba japoński uśmiech Tuning po japońsku . Wywiesił na balkonie ...mięso Doniczki na kwiaty. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Ciudad Juarez Święto Niepodległości w Indonezji Nie każdy może być superbohaterem Mroczne obrazki Buty w szpic Ferrari Celeritas Do czego może służyć ten przedmiot ? Zabawne zwierzątka Craco martwe miasto we Włoszech.
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety