Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2111
Avatar
Co to za ''wynalazek''?
Dodał: xbix »   Tue 13-07-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rzuć okiem na ten gadżet. Zapewne potrzebujesz chwilę aby zorientować się co to w ogóle jest. Ale gdy już rozwikłasz tę zagadke będziesz z siebie dumny niczym Sherlock Holmes. Tak to Parasol w formie czapki. To jak działa ów urządzenie nie trzeba raczej tłumaczyć. Ta nowatorska czapka jest o tle wygodna,że nie wymaga abyśmy trzymali ją w ręku jak w tradycyjnej parasolce. Jeżeli chodzi o inne zalety to trudno odnaleźć kolejną. Wad chyba jest trochę więcej nie wspominając już o cenie a na naszej reputacji kończąc włącznie. Produkt pochodzi (i tutaj raczej was nie zaskocze) z Koreańskiej Fabryki.

Tekst i zdjęcie:www.gizmos.pl


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 9
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Wąż-albinos z dwiema głowami.
Wąż-albinos z dwi..
Niesamowity trening-ćwiczenia tańca na rurze
Niesamowity treni..
3D obrazy.
3D obrazy.
Pechowy dzień w pracy
Pechowy dzień w p..
Brazylia. Katastrofa samolotu  pokazów  akrobatycznych
Brazylia. Katastr..
Każdy może być Spider-Manem
Każdy może być Sp..
Reklamy
Galeria zdjęć
Botoks Robimy mega kanapkę Niecodzienny wypadek Pewnego dnia na Radzymińskiej… Kreatywne reklamy Dmitrij Miedwiediew i Władimir Putin w damskiej bieliźnie Zabawne zwierzęta. Tatuaże mu się znudzily Zdjęcia samochodów WRC w HDR W supermarkecie Pokój Fana Mangi Astronomiczne tatuaże Nie zadzieraj z kaczką Obiad w niebie. Rekord świata w ilości ubranych koszulek Zawody  w Jedzeniu Pokrzyw Santa Barbara wtedy i dziś Shaman - Nowa rosyjska terenówka
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 531
Tapety