Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2069
Avatar
Co to za ''wynalazek''?
Dodał: xbix »   Tue 13-07-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rzuć okiem na ten gadżet. Zapewne potrzebujesz chwilę aby zorientować się co to w ogóle jest. Ale gdy już rozwikłasz tę zagadke będziesz z siebie dumny niczym Sherlock Holmes. Tak to Parasol w formie czapki. To jak działa ów urządzenie nie trzeba raczej tłumaczyć. Ta nowatorska czapka jest o tle wygodna,że nie wymaga abyśmy trzymali ją w ręku jak w tradycyjnej parasolce. Jeżeli chodzi o inne zalety to trudno odnaleźć kolejną. Wad chyba jest trochę więcej nie wspominając już o cenie a na naszej reputacji kończąc włącznie. Produkt pochodzi (i tutaj raczej was nie zaskocze) z Koreańskiej Fabryki.

Tekst i zdjęcie:www.gizmos.pl


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 9
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
200 km/ h przez centrum miasta
200 km/ h przez c..
Moon Trance - Lindsey Stirling
Moon Trance - Lin..
Pluszowe misie
Pluszowe misie
Obrazki z retro fotografii
Obrazki z retro f..
Fotorealistyczne obrazy długopisami
Fotorealistyczne ..
Co można zrobić z  elektronicznych śmieci
Co można zrobić z..
Reklamy
Galeria zdjęć
Takiego domu jeszcze nie widzieliście! Zajefajne!!! Zdjęcia  od Ellen Rogers Śmieszne i ciekawe zdjęcia Kim Kardashian blondynką. Śnieżynki pod mikroskopem. Naprawdę kiepskie tatuaże Historia Cheerleadingu Wiocha.ru cz. 9 Torebka jak czaszka Najstraszniejsze  manekiny w sklepach z odzieżą Rzeźby z masła Diabeł Allermhe rosyjska dzielnica w Hamburgu Ajć, to bolało! Śmieszne i ciekawe zdjęcia Poniżej granicy ubóstwa, Come At Me Bro
Najnowsze sondaże
36,0%
17,6%
11,2%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 528
Tapety