Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2044
Avatar
Co to za ''wynalazek''?
Dodał: xbix »   Tue 13-07-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rzuć okiem na ten gadżet. Zapewne potrzebujesz chwilę aby zorientować się co to w ogóle jest. Ale gdy już rozwikłasz tę zagadke będziesz z siebie dumny niczym Sherlock Holmes. Tak to Parasol w formie czapki. To jak działa ów urządzenie nie trzeba raczej tłumaczyć. Ta nowatorska czapka jest o tle wygodna,że nie wymaga abyśmy trzymali ją w ręku jak w tradycyjnej parasolce. Jeżeli chodzi o inne zalety to trudno odnaleźć kolejną. Wad chyba jest trochę więcej nie wspominając już o cenie a na naszej reputacji kończąc włącznie. Produkt pochodzi (i tutaj raczej was nie zaskocze) z Koreańskiej Fabryki.

Tekst i zdjęcie:www.gizmos.pl


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 9
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Zabawne zwierzęta
Zabawne zwierzęta
Stare slajdy w nowej odsłonie
Stare slajdy w no..
 Wielkie jaja
Wielkie jaja
Globalne ocieplenie?
Globalne ocieplen..
Nietuzinkowe, ręcznie robione lalki
Nietuzinkowe, ręc..
Dlaczego na tym bilbordzie  trzeba jak najszybciej umieścić reklamę?
Dlaczego na tym b..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zdjęcia Chin z początku XX wieku Argyria Transport publiczny na Kubie. Sztuka z używanych gum do żucia Nowy rekord w limbo skating Biżuteria z modeliny ERROR 404 – lepsze strony błędów Wulkan Radiowóz wjechał pod tramwaj. Fotograficzne żarty Longitude 131 luksusowy  hotel w pustynnym sercu Australii Mleko. Andrey Razoomovsky Walący się mur przygniótł osiem samochodów Sliding Rock Naturalna zjeżdżalnia Wypadek awionetki w Łodzi. Wielbicielom lotnictwa cz.1 Makabryczny wypadek. Honda accord rozpadła się na pół. Rzeźba z 420 tysięcy kuleczek
Najnowsze sondaże
19,7%
13,1%
26,6%
40,5%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 518
Tapety