Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 4794
Inne »
Avatar
Chiny walczą z wyciekiem ropy
Dodał: ula »   Thu 29-07-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

13 dni temu w porcie w Dalian doszło do pożaru instalacji służących do przesyłu ropy z tankowców do magazynów. Do morza przedostało się około 1500 ton tego surowca.Ropa naftowa pokrywa obecnie 435 kilometrów kwadratowych Morza Żółtego. Chińskie media informują, że teren skażony ropą jest dwukrotnie większy. W usuwaniu ropy naftowej, bierze udział 40 specjalistycznych jednostek oraz około 1000 kutrów rybackich. Według "Greenpeace" część osób zaangażowanych w usuwanie skutków wycieku zbiera plamę ropy nie posiadając podstawowych zabezpieczeń, takich jak maski ochronne i rękawice.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 12
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Odważny gryzoń
Odważny gryzoń
Styl zombie
Styl zombie
Zabawne gadżety
Zabawne gadżety
Les Twins. Bliźniaki z nieprawdopodobnym talentem
Les Twins. Bliźni..
To cud, że nikt nie ucierpiał w tym wypadku
To cud, że nikt n..
Rzeźby ze starych czasopism.
Rzeźby ze starych..
Reklamy
Galeria zdjęć
Bali. Wodny palac Tirtaganga Niezwykłe dzieła sztuki od Rania Hassan Pomniki i rzeżby kotów Takie rzeczy tylko w Korei Południowej Superbohaterowie komiksów w dzieciństwie Śmieszne i ciekawe zdjęcia Wytłumacz te zdjęcia Ten obrazek zszokował Brytyjczyków Geometryczne tatuaże Nieoczekiwany gość Kolmanskop wymarłe miasto Jak kreatywnie ułożyć stos drewna na opal Titanus giganteus. Największy chrząszcz świata Najdziwniejsze auta do ślubu Hamburgerowy szczyt Odkryto szczątki największego dinozaura na świecie Mój przyjaciel boa Celebryci z bliska cz.II
Najnowsze sondaże
36,0%
17,6%
11,2%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 528
Tapety