Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 4843
Inne »
Avatar
Chiny walczą z wyciekiem ropy
Dodał: ula »   Thu 29-07-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

13 dni temu w porcie w Dalian doszło do pożaru instalacji służących do przesyłu ropy z tankowców do magazynów. Do morza przedostało się około 1500 ton tego surowca.Ropa naftowa pokrywa obecnie 435 kilometrów kwadratowych Morza Żółtego. Chińskie media informują, że teren skażony ropą jest dwukrotnie większy. W usuwaniu ropy naftowej, bierze udział 40 specjalistycznych jednostek oraz około 1000 kutrów rybackich. Według "Greenpeace" część osób zaangażowanych w usuwanie skutków wycieku zbiera plamę ropy nie posiadając podstawowych zabezpieczeń, takich jak maski ochronne i rękawice.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 12
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Replika domu Hobbita
Replika domu Hobb..
Kiedy naród ma dosyć polityków.
Kiedy naród ma do..
Ambam, goryl, który chodzi jak człowiek
Ambam, goryl, któ..
Szczęśliwego nowego 2012 roku!
Szczęśliwego nowe..
Lazienka po ekspłozji pianki do golenia
Lazienka po ekspł..
Cud plastycznej chirurgii
Cud plastycznej c..
Reklamy
Galeria zdjęć
Przeprowadzka czarnych nosorożców Tragiczny pożar w Kamieniu Pomorskim.Pamiętamy... Śniadania dla niejadka Ludzie i ich lodówki Śmieszne i ciekawe zdjęcia Podziemne miasto wyspy Kish. Ajć, to bolało! Cukrowe czaszki na święto zmarłych. Wiocha.ru cz.10 Zapylenie u  roslin. Makrofotografii Takie rzeczy tylko na Łotwie Krowa w sklepie odzieżowym Konkurs na najbardziej niezwykły pocalunek Wielbiciel bólu Portrety Jessa Gonzaleza Rodrgueza Ciele z pięcioma nogami Dziecięce rysunki w interpretacji dorosłego artysty Zgadnij, kto to namalował?
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1882
Tapety