Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 35 5038
Avatar
Chińskie kule łamigłówki
Dodał: Sandra »   Mon 24-09-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Te dziwne ikulki rzeźbione w kości słoniowej i jadeitu. składają się z kilku sfer swobodnie poruszających się; zbudowanych są z jednego materiału. Są tak delikatne, że żadna maszyna nie ma szans zastąpić ciężkiej i czasochłonnej pracy artysty. Sfery (nawet do 42) należy obracać tak by wszystkie otwory każdej z wewnętrznych kul znajdowały się w jednej linii. Zabawa jest dość ryzykowna, gdyż kule są wyjątkowo delikatne.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Lady Gaga czy Sir Gaga? (11 foto+video)
Lady Gaga czy Sir..
Kaczki zahipnotyzowane przez jojo
Kaczki zahipnotyz..
Jak zrobić czekoladowe pojemniczki na lody
Jak zrobić czekol..
Silikony
Silikony
Michael Douglas
Michael Douglas
 Zaskakująca kreacja Pink
Zaskakująca krea..
Reklamy
Galeria zdjęć
Lindsay Lohan wybrała się na imprezę ... Ed Port człowiek-słoń Pojazd fana McDonalda  Ferrari Millenio Zabawne zwierzęta Proteiny R2 D2 Festiwal błota w  Korei Południowej. Muzeum Bursztynu w Kaliningradzie Grzyby z miasteczka Beli Plast Wyprodukowano pas cnoty dla psów Lampard nadział się na ogrodzenie Przepis na film doskonały Takie rzeczy to tylko w Rosji Jak nosorożce postępują z intruzami Rysunki wewnątrz strusich jaj Zielone mosty dla zwierząt. Tak tańczą mistrzynie tańca na rurze
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 531
Tapety