Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 4 29476
Avatar
Charlotte Garside najmniejsze dziecko na świecie
Dodał: merwik »   Wed 23-06-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Charlotte Garside ma prawie 3 lata i prawdopodobnie jest najmniejszym dzieckiem na świecie. Wszystko przez chorobę, na którą cierpi mała Brytyjka. Jej schorzenie jest tak rzadkie, że nie wymyślono dla niego nawet nazwy. Dziecko ma obecnie 58 centymetrów wzrostu i zdaniem lekarzy nie ma szans, by jeszcze urosło. Rodzice Charlotte wspominają, że kiedy ich córka przyszła na świat była tak mała, że nosiła stroje dla lalek. Okazało się bowiem, że nawet ubranka dla wcześniaków są dla niej za duże. W chwili urodzin "Calineczka" ważyła zaledwie pół kilograma. Teraz jej waga oscyluje w granicach 3,40 kilograma, a wzrost zatrzymał się na 58 centymetrach.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 52
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Mama dla prosiaczka.
Mama dla prosiacz..
Udany żart
Udany żart
Rosyjski tatuaz wiezienny
Rosyjski tatuaz w..
 13-letni tatuś to największy oszust Wielkiej Brytanii!
13-letni tatuś t..
Wino z kokainą...
Wino z kokainą...
Krater Victoria na Marsie
Krater Victoria n..
Reklamy
Galeria zdjęć
Dziwne buty Niesamowite podobieństwa. America's  Next Top Model - przepustka do sławy i kariery. Przytulone do sedesu Zabawa dla dużych chłopców Kwas siarkowy oszpecił jej twarz przeszła 100 operacji Obiadek . Niezwykły współpracownik białoruskiego taksówkarza 3D tatuaże Hkarl Jak zrobić Batmobil dla swojego dziecka. Tatuaż zamiast peruki Ciekawe budynki Cenote na Jukatanie Szklana platforma widokowa nad Wielkim Kanionem Żuraw spadł na samochód Wulkaniczne winnice na Lanzarote Przebrali się za pandy
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 531
Tapety