Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 4 29050
Avatar
Charlotte Garside najmniejsze dziecko na świecie
Dodał: merwik »   Wed 23-06-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Charlotte Garside ma prawie 3 lata i prawdopodobnie jest najmniejszym dzieckiem na świecie. Wszystko przez chorobę, na którą cierpi mała Brytyjka. Jej schorzenie jest tak rzadkie, że nie wymyślono dla niego nawet nazwy. Dziecko ma obecnie 58 centymetrów wzrostu i zdaniem lekarzy nie ma szans, by jeszcze urosło. Rodzice Charlotte wspominają, że kiedy ich córka przyszła na świat była tak mała, że nosiła stroje dla lalek. Okazało się bowiem, że nawet ubranka dla wcześniaków są dla niej za duże. W chwili urodzin "Calineczka" ważyła zaledwie pół kilograma. Teraz jej waga oscyluje w granicach 3,40 kilograma, a wzrost zatrzymał się na 58 centymetrach.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 52
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Najgłębszy basen świata - Nemo 33 w Brukseli
Najgłębszy basen ..
 Zawody w rozpinaniu staników
Zawody w rozpina..
Wyścigi motocyklowe
Wyścigi motocyklo..
Ciężka praca dzieci w Bangladeszu
Ciężka praca dzie..
Życie bez rąk
Życie bez rąk
Zabawne zwierzęta.
Zabawne zwierzęta..
Reklamy
Galeria zdjęć
Modliszka vs pająk Kazali dziecku spać w ciemnej piwnicy w zamkniętej trumnie! Spragniony miś koala Bliskie spotkanie z łyżwą (+18) Zdjęcia zrobione w idealnym momencie Naga akcja w centrum Barcelony. Niezwykłe fotografie Ryana Schude Seksowne dziewczyny w mundurach By  pamiętać, o ukochanym Dziadku Zabawne wojskowe zdjęcia Odjechane kubki na kawę i herbatę Akcja Ratujmy pandy! ,z udziałem słoni Najdziwniejsze zdjęcia ciąży Zamieszki w Vancouver po porażce Canucks. Absurdy nie tylko budowlane Łódź z dyni. Wpadki z Photoshopem Silikonowe monstrum Nicole Coco Austin
Najnowsze sondaże
8,1%
25,7%
7,6%
51,5%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1872
Tapety