Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 9 3482
Avatar
Chłopiec bez stóp w szkółce FC Barcelony
Dodał: radek »   Sun 12-08-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Do akademii Barcy w Rio de Janeiro przyjęto 11-letniego Gabriela, który uchodzi za wielki talent. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bowiem w Brazylii są ich tysiące, gdyby nie fakt, że chłopiec... nie ma nóg. Ambitny dzieciak, mimo życiowego dramatu, cechuje się niezwykłą dynamiką i techniką. Obserwatorzy wróżą mu dużą karierę.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Ekstremalny połów ryby
Ekstremalny połów..
Kreatywne Wizytówki
Kreatywne Wizytów..
Dwunastoletnia jemeńska umarła trzy dni po tym, jak została wydana za mąż
Dwunastoletnia je..
Piłka nożna w stylu Shaolin
Piłka nożna w sty..
Figurki na masce samochodu
Figurki na masce ..
Upiorny ślub
Upiorny ślub
Reklamy
Galeria zdjęć
Wiocha.ru Czyja to córka? Co Się stalo z nogami Lindsay Lohan? Drugie życie starych żarówek Niesamowite pokoje dziecięce Zajączek Piętaszek i inne zabawki Santani Fotografii  wieloryba od Duncana Murrela Prezenterka telewizyjna rozebrała się na Times Square Wysoka Moda Jaskinie lodowe 36 śmiertelnych ofiar zderzenia autobusu z cysterną Wyszła z wypadku niemal bez szwanku Rikugien.Ogród sześciu wierszy Obraz z maszyny do pisania Star Wars Graffiti. Realistyczna maska Najbardziej kreatywne billboardy Jak wyciągnąc samochód z rzeki?
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety