Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3 35798
Avatar
Córka Cher zmieni pleć
Dodał: nadezhda »   Wed 15-07-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Córka Cher i Sonni Bono , Chastity Bono żałuje tylko jednego - że nie zdecydowała się zmianie płci wcześniej.

Chastity już od dawna kazała mówić o sobie "on", od lat nosi wyłącznie męskie ubrania. Jej partnerki miały traktować ją jak mężczyznę.

Co więcej, Chaz - bo tak nazywają ją znajomi - zawsze wybierała bardzo kobiece panie. Jej typ to krągła sylwetka i subtelne rysy twarzy. Żadnych męskich cech.

Bono jest w trakcie przyjmowania hormonów. Piersi mają zostać usunięte operacyjnie. Operacja zazwyczaj pieczętuje formalne pozwolenie na zmianę płci.

Co na to wszystko matka Chastity? Cóż, Cher nie jest zaszokowana, bo wie o wszystkim już od ponad roku i stara się córkę wspierać jak może.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 26
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Ludzie z ogonami.
Ludzie z ogonami.
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy
Zabawne i ciekawe..
Kwitnący bananowiec
Kwitnący bananowi..
Najlepsza Iluzja Optyczna 2011 roku!
Najlepsza Iluzja ..
Eric Moussambani Najwolniejszy pływak świata
Eric Moussambani ..
Krokodyl kontra słoń
Krokodyl kontra s..
Reklamy
Galeria zdjęć
Nowe karykatury od Gary Locke  Nowe życie starych rzeczy Gigantyczna koparka  Bagger 288 porwała spychacz Najmniejsza mama świata  ze swoją gromadką dzieci Mike Tyson został weganinem Małe dziobaki Lady GaGa dla Supreme i Vogue  Zdjęcia carskiej rodziny Romanowych  z lat 1907-1915 Jak złapać rybę baz wędki? Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Takie rzeczy tylko w Azji Odzyskali ślubne zdjęcia po 18 miesiącach Do czego doprowadzają narkotyki Wenezuelki korzystają z usług chirurgów amatorów Kreacje celebrytow kontra stare materacy Fotografie z dna rzeki Absurdy rzeczywistości Uczulenie na hennę
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety