Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 3 2793
Avatar
Buty dla najwyższego człowieka w USA
Dodał: Joda »   Tue 15-05-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Igor Vovkovinskiy mierzy niecałe 240 cm i ma olbrzymi problem z zakupem butów, ponieważ nikt nie produkuje obuwia w jego rozmiarze. W ostatnich latach Igor przeszedł 15 operacji chirurgicznych, które dodatkowo zdeformowały jego stopy. Vovkovinskiy próbował kontaktować się z firmami obuwniczymi, licząc że jakaś zrobi dla niego buty na zamówienie. Jedyną firmą obuwniczą, która mu odpowiedziała był Reebok, producent zażądał aż 15 tysięcy dolarów za jedną, robioną specjalnie na zamówienie parę. Z pomocą przyszli mu jego przyjaciele, którzy uruchomili stronę Internetową "Igor potrzebuje butów". Po miesiącu funkcjonowania strony, Internauci, do dnia dzisiejszego, przekazali mu już blisko 40 tysięcy dolarów. W swoim ostatnim poście na stronie Vovkovinskiy serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przekazali mu pieniądze na zakup butów.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Góry w Chinach będące prototypem krajobrazu w filmie Avatar
Góry w Chinach bę..
Debil za kierownicą corvette z6
Debil za kierowni..
Fail na weselu
Fail na weselu
Świat z interfacem okienkowym
Świat z interface..
Przyjaciele
Przyjaciele
Wariacje na jajkach
Wariacje na jajka..
Reklamy
Galeria zdjęć
Urocze maleństwa Zaskakujący pomysł matki. Po 10 latach bohater dostał szansę na nową twarz Skojarzenia Skóry psów znalezione pod mostem Co jest za tymi drzwiami? Niezwykły aparat fotograficzny Samochody ze śmigłem Ile można załadować na samochód? Festiwal Lodu i Śniegu w Harbinie Największy pies na świecie Świat świętuje Trzech Króli Jak z mężczyzny stał(a) się kobietą Każda dziewczyna powinna mieć miecz Uruk-Hai Lakshmi Tatma idzie do szkoły Faile Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy   Najszybsze wojsko w świecie
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 531
Tapety