Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 2558
Inne »
Avatar
Brat Baracka Obamy mieszka w slamsach
Dodał: speed »   Mon 13-08-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Mało których braci dzieli aż tak wiele. Podczas gdy prezydent USA Barack Obama opływa w dostatki, jego przyrodni brat George Hussein Onyango Obama ledwie wiąże koniec z końcem. To żyjący w slamsach żebrak!
Młodszy brat Obamy mieszka w biednej dzielnicy Nairobi, stolicy Kenii. Chłopak mieszka w nędznej szopie, w niczym nieprzypominającej domu. George nie chce szkodzić karierze Baracka. Nikt w jego otoczeniu nie wie, że jest z nim spokrewniony.
Choć George i Barack mają tego samego ojca, spotkali się zaledwie dwukrotnie. Raz, kiedy George miał pięć lat, drugi raz, kiedy Obama odwiedził Kenię Czy Ameryka wybaczy Barackowi to, że zupełnie nie interesuje się swoją rodziną?


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 7
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Kolorowe fryzury
Kolorowe fryzury
Śpiące kotki
Śpiące kotki
Dzieci w Afgańskich więzieniach
Dzieci w Afgański..
Bursztynowe filiżanki do kawy
Bursztynowe filiż..
Cyrkowy pies
Cyrkowy pies
Dzióbki
Dzióbki
Reklamy
Galeria zdjęć
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Charakter pisma. Krwawe walki psów w Kazachstanie Jak osy budują gniazdko Przerażający wypadek. Samochodziki z puszek aluminiowych Ilustracje Adama Howie Kwiaty i motyle z kobiecych ciał. Nietypowe wypadki samochodowe Homeryczne portrety od Davida Bartona Maluszek w dniu narodzin ważył zaledwie 275 gram Lodowe kwiaty  Zdjęcia carskiej rodziny Romanowych  z lat 1907-1915 Fontanna z ceramiki sanitarnej Wiocha.ru Damska bielizna z...rogów jelenia i muszli. Lady Gaga znowu szokuje - tym razem... cellulitem. Śmieszne i ciekawe zdjęcia
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 531
Tapety