Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 1 1091
Avatar
Brad Pitt w 1999r.
Dodał: jamalia »   Sat 07-07-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
William Bradley Pitt, znany jako Brad Pitt urodził się w Oklahomie, a wychował w Springfield w stanie Missouri. Jest najstarszym dzieckiem w rodzinie. Wychowywany był w surowej rodzinie Baptystów. Jego ojciec Bill pracował w zarządzie firmy przewozowej w Springfield. W szkole średniej Pitt brał czynny udział w szkolnym samorządzie, występował w szkolnych musicalach .Porzucił college dwa semestry przed jego ukończeniem i wyjechał do Kalifornii. Rodzicom powiedział, że jedzie do Pasadenie studiować w Art Center College od Design. W Hollywood zapisał się na lekcje aktorstwa, a utrzymywał się chwytając się różnych zajęć. Pracował między innymi jako kierowca striptizerek, kelner, a nawet reklamował restaurację El Pollo Loco w przebraniu kurczaka.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Ludzie z ogonami.
Ludzie z ogonami.
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy
Zabawne i ciekawe..
Kwitnący bananowiec
Kwitnący bananowi..
Najlepsza Iluzja Optyczna 2011 roku!
Najlepsza Iluzja ..
Eric Moussambani Najwolniejszy pływak świata
Eric Moussambani ..
Krokodyl kontra słoń
Krokodyl kontra s..
Reklamy
Galeria zdjęć
Nowe karykatury od Gary Locke  Nowe życie starych rzeczy Gigantyczna koparka  Bagger 288 porwała spychacz Najmniejsza mama świata  ze swoją gromadką dzieci Mike Tyson został weganinem Małe dziobaki Lady GaGa dla Supreme i Vogue  Zdjęcia carskiej rodziny Romanowych  z lat 1907-1915 Jak złapać rybę baz wędki? Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Takie rzeczy tylko w Azji Odzyskali ślubne zdjęcia po 18 miesiącach Do czego doprowadzają narkotyki Wenezuelki korzystają z usług chirurgów amatorów Kreacje celebrytow kontra stare materacy Fotografie z dna rzeki Absurdy rzeczywistości Uczulenie na hennę
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 531
Tapety