Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 6386
Avatar
Boeing runął jak kula ognia
Dodał: Lolita »   Mon 25-01-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

23 ciała wydobyły z Morza Śródziemnego ekipy ratunkowe po katastrofie Boeinga 737 należącego do etiopskich linii lotniczych. Samolot runął do wody w poniedziałek w nocy, kilka minut po starcie. Na pokładzie maszyny etiopskich linii lotniczych znajdowało się 89 pasażerów i członków załogi: 52 obywateli Libanu, 23 - Etiopii, dwóch Brytyjczyków, Turek, obywatelka Francji, Irakijczyk, Syryjczyk, oraz Rosjanin.
Maszyna leciała z Bejrutu do stolicy Etiopii Addis Abeby. Wystartowała o godzinie 2.10 nad ranem czasu miejscowego (1.10 czasu polskiego). Boeing 737-800 zniknął z radarów około pięciu minut po starcie z międzynarodowego lotniska Rafik Hariri w Bejrucie.
Świadkowie, na których powołuje się agencja Reutera twierdzą, że widzieli "kulę ognia" spadającą do morza w rejonie wioski Na'ameh, położonej w odległości kilku kilometrów na południe od Bejrutu.
W akcji ratowniczej uczestniczy libańska armia wspomagana przez śmigłowce i okręty Tymczasowych Sił Zbrojnych ONZ w Libanie (UNFIL). Do działań włączyły się też brytyjskie, francuskie i cypryjskie samoloty.
Kilka godzin po rozpoczęciu akcji przedstawiciel Ethiopian Airlines powiedział na konferencji prasowej, że na razie nie udało się nikogo uratować, a ratownicy wydobywają tylko ciała...

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Kolorowe fryzury
Kolorowe fryzury
Śpiące kotki
Śpiące kotki
Dzieci w Afgańskich więzieniach
Dzieci w Afgański..
Bursztynowe filiżanki do kawy
Bursztynowe filiż..
Cyrkowy pies
Cyrkowy pies
Dzióbki
Dzióbki
Reklamy
Galeria zdjęć
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Charakter pisma. Krwawe walki psów w Kazachstanie Jak osy budują gniazdko Przerażający wypadek. Samochodziki z puszek aluminiowych Ilustracje Adama Howie Kwiaty i motyle z kobiecych ciał. Nietypowe wypadki samochodowe Homeryczne portrety od Davida Bartona Maluszek w dniu narodzin ważył zaledwie 275 gram Lodowe kwiaty  Zdjęcia carskiej rodziny Romanowych  z lat 1907-1915 Fontanna z ceramiki sanitarnej Wiocha.ru Damska bielizna z...rogów jelenia i muszli. Lady Gaga znowu szokuje - tym razem... cellulitem. Śmieszne i ciekawe zdjęcia
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1883
Tapety