Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2 1955
Avatar
Birmański szlak heroinowy
Dodał: radek »   Tue 29-05-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Głównym dostawcą heroiny na chiński rynek jest Birma, Stało się tak po części za sprawą uszczelnienia granicy chińsko-birmańskiej. Droga Birmańska – droga łącząca Birmę z Chinami, biegnąca pomiędzy miastami Kunming i Lasho. ma długość około 1154 km i przebiega przez górzyste obszary północnej Birmy oraz chińskiej prowincji Junnan. Droga została zbudowana w latach 1937-1938 podczas drugiej wojny chińsko-japońskiej Wtedy nikt nie mógł przepuszczać że droga stanie się głównym szlakiem przemytu heroiny z Birmy do Chin..
Współczesne Chiny nie są już jedynie odbiorcą i krajem tranzytowym dla narkotyków. Rozwija się także rodzima produkcja. Przede wszystkim metaamfetaminy oraz środków chemicznych potrzebnych do produkcji heroiny i innych narkotyków.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Ekstremalny połów ryby
Ekstremalny połów..
Kreatywne Wizytówki
Kreatywne Wizytów..
Dwunastoletnia jemeńska umarła trzy dni po tym, jak została wydana za mąż
Dwunastoletnia je..
Piłka nożna w stylu Shaolin
Piłka nożna w sty..
Figurki na masce samochodu
Figurki na masce ..
Upiorny ślub
Upiorny ślub
Reklamy
Galeria zdjęć
Wizualizacja długu publicznego USA. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Whitby Goth weekend 2014 Plan filmowy Władcy Pierścieni. Pyszności na talerzu ... Kotek ze strzałą w brzuchu. Obrazy z plonących zapałek Wyszła za mąż za robota! WC przyozdobiona 72 tysiącami kryształkami Swarovskiego Statek demoluje molo. Makaka skradła aparat fotograficzny, by zrobić sobie zdjęcia Noski noski Grizzly Śpiwór Takie rzeczy to tylko w Japonii Śmieszne i ciekawe zdjęcia Akademik w Chinach. Jak zasłonić monitor przed słońcem Bezręka kobieta - profesjonalny fotograf
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1883
Tapety