Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 7 37999
Avatar
Bez rąk
Dodał: mario »   Wed 24-12-2008 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Lekarze nie wiedzą dlaczego Jessica Cox urodziła się bez rąk.Żadne badanie przedporodowe nie wykazało żadnej wady.Jednak od wczesnego dzieciństwa jej nogi zastąpiły jej brakujące ręce .Już w wieku 14 lat Jessica zdobyła czarny pas w taekwondo . Obecnie ma prawo jazdy, pisze na komputerze z prędkością 25 słów na minutę ,nie odmawiając codziennych czynności. Można tylko zachwycać sie patrząc na tą dziewczynę bo nie każdy absolutnie zdrowy człowiek mógłby pochwalić się tak wielkimi osiągnięciami jak ona .
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 7
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Replika domu Hobbita
Replika domu Hobb..
Kiedy naród ma dosyć polityków.
Kiedy naród ma do..
Ambam, goryl, który chodzi jak człowiek
Ambam, goryl, któ..
Szczęśliwego nowego 2012 roku!
Szczęśliwego nowe..
Lazienka po ekspłozji pianki do golenia
Lazienka po ekspł..
Cud plastycznej chirurgii
Cud plastycznej c..
Reklamy
Galeria zdjęć
18-latka cierpi na rybią łuskę Pokrycia dachowe w Norwegii . Legiony natury Ekstremalne skoki na bungee Śmieszne i ciekawe zdjęcia Śmieszne i ciekawe zdjęcia Wioska zamieniła się w gruzowisko, Miejsca, które stały się inspiracją dla logo znanych firm Pies Adolf Najgorsze stroje sportowe Poszukiwany jest człowieko-jeż.Dziwadła z policyjnych cel Rio Tinto rdzawa rzeka Wypadek awionetki w Łodzi. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Arcydzieła z dyni  Marilyn Sunderland Przerażające opuszczone miejsca Xander,Pies terapeuta. Znajdż snajperów na zdjeciach
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety