Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 7 37910
Avatar
Bez rąk
Dodał: mario »   Wed 24-12-2008 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Lekarze nie wiedzą dlaczego Jessica Cox urodziła się bez rąk.Żadne badanie przedporodowe nie wykazało żadnej wady.Jednak od wczesnego dzieciństwa jej nogi zastąpiły jej brakujące ręce .Już w wieku 14 lat Jessica zdobyła czarny pas w taekwondo . Obecnie ma prawo jazdy, pisze na komputerze z prędkością 25 słów na minutę ,nie odmawiając codziennych czynności. Można tylko zachwycać sie patrząc na tą dziewczynę bo nie każdy absolutnie zdrowy człowiek mógłby pochwalić się tak wielkimi osiągnięciami jak ona .
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 7
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Odważny gryzoń
Odważny gryzoń
Styl zombie
Styl zombie
Zabawne gadżety
Zabawne gadżety
Les Twins. Bliźniaki z nieprawdopodobnym talentem
Les Twins. Bliźni..
To cud, że nikt nie ucierpiał w tym wypadku
To cud, że nikt n..
Rzeźby ze starych czasopism.
Rzeźby ze starych..
Reklamy
Galeria zdjęć
Bali. Wodny palac Tirtaganga Niezwykłe dzieła sztuki od Rania Hassan Pomniki i rzeżby kotów Takie rzeczy tylko w Korei Południowej Superbohaterowie komiksów w dzieciństwie Śmieszne i ciekawe zdjęcia Wytłumacz te zdjęcia Ten obrazek zszokował Brytyjczyków Geometryczne tatuaże Nieoczekiwany gość Kolmanskop wymarłe miasto Jak kreatywnie ułożyć stos drewna na opal Titanus giganteus. Największy chrząszcz świata Najdziwniejsze auta do ślubu Hamburgerowy szczyt Odkryto szczątki największego dinozaura na świecie Mój przyjaciel boa Celebryci z bliska cz.II
Najnowsze sondaże
8,1%
25,7%
7,6%
51,5%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1872
Tapety