Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 9 6709
Inne »
Avatar
Autorska metoda Pani psycholog
Dodał: lena »   Tue 08-03-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Sarah White, nie narzeka na brak klientów. Po pomoc zgłaszają się do niej głównie mężczyźni. Wystarczyło, by po Nowym Jorku rozniosły się wieści na temat jej unikalnej terapii. To, co wyróżnia ją od innych "lekarzy duszy" jest fakt, że z klientami rozmawia w pewnym momencie... całkowicie nago.
24-latka twierdzi, że stopniowe rozbieranie się w czasie spotkania sprawia, że rozmówca odkrywa kolejne warstwy swojej świadomości. Pobudzanie mężczyzn ma sprawić, że wreszcie sami przejmą kontrolę nad swoim życiem. To jej autorska metoda. W czasie studiów stwierdziła, że terapia w klasycznej postaci w żaden sposób nie inspiruje drugiej strony.
Sarah White nie spotyka się z klientami osobiście. Praktykuje terapię na odległość, czyli przez Internet jej innowacyjny sposób leczenia nie jest zatwierdzony przez żadne stowarzyszenie psychologiczne takie wirtualne spotkanie kosztuje 150 dolarów za godzinę.
Większość psychologów kręci głową na wieść o tak dziwnym podejściu do pacjentów. Twierdzą, że to działanie niemoralne i sprzeczne z wszelkimi normami. Sarah twierdzi jednak, że mężczyzna patrzący na nagą kobietę potrafi spojrzeć naprawdę głęboko we własną duszę i otwarcie rozmawiać.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
RATUJCIE SZYMONA!
RATUJCIE SZYMONA!
Miał chłopak fart.
Miał chłopak fart..
Ka-50 - Czarny  rekin.
Ka-50 - Czarny r..
Mistrz parkowania
Mistrz parkowania
Ciekawe pomysły na oryginalne wizytówki.
Ciekawe pomysły n..
Zabójczy Fast food
Zabójczy Fast foo..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zagadka dnia. Zgadnij, co to jest? Praca oczyszczacza ścieków w Bangkoku... Czyściec techniki komputerowej . Waleczny kot Bez kompleksów Zabawne zwierzęta 3...2..1... Marina Nasretdinova To nie jest sexy Chce wyglądać jak Madonna! Toda House w Hiroszimie Konkurs na najbardziej elegancką sylwetkę Takie rzeczy tylko w Kanadzie Więzienne tatuaże Przytulone do sedesu Ciekawy body art od free0ne. Sabrina Sabrok pretendentka do tytułu posiadaczki największego biustu świata . Brutalne oblicze  żeńskiego boksu
Najnowsze sondaże
20,2%
13,2%
26,3%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 524
Tapety