Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 8 6382
Inne »
Avatar
Autorska metoda Pani psycholog
Dodał: lena »   Tue 08-03-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Sarah White, nie narzeka na brak klientów. Po pomoc zgłaszają się do niej głównie mężczyźni. Wystarczyło, by po Nowym Jorku rozniosły się wieści na temat jej unikalnej terapii. To, co wyróżnia ją od innych "lekarzy duszy" jest fakt, że z klientami rozmawia w pewnym momencie... całkowicie nago.
24-latka twierdzi, że stopniowe rozbieranie się w czasie spotkania sprawia, że rozmówca odkrywa kolejne warstwy swojej świadomości. Pobudzanie mężczyzn ma sprawić, że wreszcie sami przejmą kontrolę nad swoim życiem. To jej autorska metoda. W czasie studiów stwierdziła, że terapia w klasycznej postaci w żaden sposób nie inspiruje drugiej strony.
Sarah White nie spotyka się z klientami osobiście. Praktykuje terapię na odległość, czyli przez Internet jej innowacyjny sposób leczenia nie jest zatwierdzony przez żadne stowarzyszenie psychologiczne takie wirtualne spotkanie kosztuje 150 dolarów za godzinę.
Większość psychologów kręci głową na wieść o tak dziwnym podejściu do pacjentów. Twierdzą, że to działanie niemoralne i sprzeczne z wszelkimi normami. Sarah twierdzi jednak, że mężczyzna patrzący na nagą kobietę potrafi spojrzeć naprawdę głęboko we własną duszę i otwarcie rozmawiać.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Podobni celebryci
Podobni celebryci
Latające koty
Latające koty
Niechlubny rekord. Trafił do więzienia po raz...99.
Niechlubny rekord..
Noworodek w śmietniku w toalecie.
Noworodek w śmiet..
Niezwykłe postaci z kreskówek
Niezwykłe postaci..
Tarcza Kapitana Ameryki
Tarcza Kapitana A..
Reklamy
Galeria zdjęć
Tesknota za studiami Claude & Francois-Xavier Lalanne, inspiracja naturą Pyton pożarł chihuahua . Niespodzianka w toalecie Rumuńscy cyganie Oko Afryki Magazyn rekwizytów z Hollywood Portrety sławnych ludzi zrobione na palcach Cenzura w sporcie Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Bardzo długie paznokcie. Most na górze Aiguille du Midi. Ariana Steinhof  modelka o pełniejszych kształtach. Kim Petras - transseksualista Zakamuflowane wieże telefonii komórkowej w USA Ta praca nie należy do najprzyjemniejszych. Pomysłowosć chińskich żebraków Galeria absurdów budowlanych
Najnowsze sondaże
8,2%
25,8%
7,7%
51,4%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1835
Tapety