Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 8 6453
Inne »
Avatar
Autorska metoda Pani psycholog
Dodał: lena »   Tue 08-03-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Sarah White, nie narzeka na brak klientów. Po pomoc zgłaszają się do niej głównie mężczyźni. Wystarczyło, by po Nowym Jorku rozniosły się wieści na temat jej unikalnej terapii. To, co wyróżnia ją od innych "lekarzy duszy" jest fakt, że z klientami rozmawia w pewnym momencie... całkowicie nago.
24-latka twierdzi, że stopniowe rozbieranie się w czasie spotkania sprawia, że rozmówca odkrywa kolejne warstwy swojej świadomości. Pobudzanie mężczyzn ma sprawić, że wreszcie sami przejmą kontrolę nad swoim życiem. To jej autorska metoda. W czasie studiów stwierdziła, że terapia w klasycznej postaci w żaden sposób nie inspiruje drugiej strony.
Sarah White nie spotyka się z klientami osobiście. Praktykuje terapię na odległość, czyli przez Internet jej innowacyjny sposób leczenia nie jest zatwierdzony przez żadne stowarzyszenie psychologiczne takie wirtualne spotkanie kosztuje 150 dolarów za godzinę.
Większość psychologów kręci głową na wieść o tak dziwnym podejściu do pacjentów. Twierdzą, że to działanie niemoralne i sprzeczne z wszelkimi normami. Sarah twierdzi jednak, że mężczyzna patrzący na nagą kobietę potrafi spojrzeć naprawdę głęboko we własną duszę i otwarcie rozmawiać.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Mały psiak sieje terror w domu!
Mały psiak sieje ..
Kaczki zadomowiły się na parkingu
Kaczki zadomowiły..
Aston Martin Graffiti
Aston Martin Graf..
Silikony
Silikony
Kałuża w kształcie Australii
Kałuża w kształci..
To takie ludzkie !
To takie ludzkie ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Olbrzymi konik polny? Zgrabne i kuszące nogi... Skuter o długości 5,2 m Magiczny język słynnego czarodzieja Śmieszne i ciekawe zdjęcia Niczym Jessica Rabbit Przewóz osób, transport bydła . Ekscentryczne ozdoby na rzęsy Zalany tunel metra  w Nowym Jorku Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. W uścisku 10 metrowej anakondy Nie wierz własnym oczom! 240 silikonowych lalek Boba Gibbinsa Najdziwniejsze rowery świata Z prochów dziecka zrobiła sobie tatuaż Cukier trzcinowy Szokujący strój kąpielowy Korrida
Najnowsze sondaże
19,5%
13,2%
26,7%
40,6%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 517
Tapety