Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 8 6593
Inne »
Avatar
Autorska metoda Pani psycholog
Dodał: lena »   Tue 08-03-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Sarah White, nie narzeka na brak klientów. Po pomoc zgłaszają się do niej głównie mężczyźni. Wystarczyło, by po Nowym Jorku rozniosły się wieści na temat jej unikalnej terapii. To, co wyróżnia ją od innych "lekarzy duszy" jest fakt, że z klientami rozmawia w pewnym momencie... całkowicie nago.
24-latka twierdzi, że stopniowe rozbieranie się w czasie spotkania sprawia, że rozmówca odkrywa kolejne warstwy swojej świadomości. Pobudzanie mężczyzn ma sprawić, że wreszcie sami przejmą kontrolę nad swoim życiem. To jej autorska metoda. W czasie studiów stwierdziła, że terapia w klasycznej postaci w żaden sposób nie inspiruje drugiej strony.
Sarah White nie spotyka się z klientami osobiście. Praktykuje terapię na odległość, czyli przez Internet jej innowacyjny sposób leczenia nie jest zatwierdzony przez żadne stowarzyszenie psychologiczne takie wirtualne spotkanie kosztuje 150 dolarów za godzinę.
Większość psychologów kręci głową na wieść o tak dziwnym podejściu do pacjentów. Twierdzą, że to działanie niemoralne i sprzeczne z wszelkimi normami. Sarah twierdzi jednak, że mężczyzna patrzący na nagą kobietę potrafi spojrzeć naprawdę głęboko we własną duszę i otwarcie rozmawiać.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Taniec delfinów Greg Huglin
Taniec delfinów G..
Miss Internetu 2012.Rosyjskiego Dalekiego Wschodu
Miss Internetu 20..
Rekordowy skok samochodem
Rekordowy skok sa..
Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia.
Śmieszne i po pro..
Superbohaterowie
Superbohaterowie
poczuj przestrzeń
poczuj przestrzeń
Reklamy
Galeria zdjęć
Drwale z przeszłości Najbardziej zaskakujaca kreacja na koniec roku Śmieszne i ciekawe zdjęcia Co się stało? Hipnotyzujące schody. Właśnie tak wygląda profil mojej siostry  na Facebooku... Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Koty to mistrzowie kamuflażu Naprawiłem to! Dzieciaki-rozrabiaki Ekstremal  4 fotki Espejo De Luna hotel w kształcie statku. Najbardziej niebezpieczna praca świata Mistrzostwa Świata Red Bull Air Race 2010 Omar Ortiz. Galeria hiperrealistycznych obrazów Kwitnienie łubinu nad jeziorem Tekapo Kreatywna reklama na słupach ogłoszeniowych Hoverbike - latający motor
Najnowsze sondaże
35,9%
17,6%
11,2%
35,3%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 527
Tapety