Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 1685
Inne »
Avatar
Amy nigdy cie nie zapomnimy
Dodał: miska2006 »   Sat 23-07-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Smutna wiadomość dotarła do nas właśnie z Wielkiej Brytanii. Jak podała telewizja Sky News, Amy Winehouse została dziś znaleziona martwa w swoim domu na Camden Square w Londynie. Informacje te potwierdziła również policja. Przyczyna jej śmierci nie jest na razie znana. Wiadomo jedynie, że piosenkarka cierpiała na bulimię, od lat zmagała się z uzależnieniem od narkotyków, a ostatnio od alkoholu.

Była jedną z najbardziej znanych brytyjskich piosenkarek, chociaż wydała zaledwie dwa albumy studyjne: Frank z 2003 roku i Back to Black z 2006. Miała przyjechać na lipcowy, pierwszy koncert w Polsce, został on jednak odwołany ze względu na stan jej zdrowia.

Miała 27 lat.

Dziwnym zrządzeniem losu tylu wybitnych muzyków odeszło w tym samym wieku: Jimi Hendrix, Jim Morrison, Janis Joplin, Kurt Cobain...
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 6
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Ludzie z ogonami.
Ludzie z ogonami.
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy
Zabawne i ciekawe..
Kwitnący bananowiec
Kwitnący bananowi..
Najlepsza Iluzja Optyczna 2011 roku!
Najlepsza Iluzja ..
Eric Moussambani Najwolniejszy pływak świata
Eric Moussambani ..
Krokodyl kontra słoń
Krokodyl kontra s..
Reklamy
Galeria zdjęć
Nowe karykatury od Gary Locke  Nowe życie starych rzeczy Gigantyczna koparka  Bagger 288 porwała spychacz Najmniejsza mama świata  ze swoją gromadką dzieci Mike Tyson został weganinem Małe dziobaki Lady GaGa dla Supreme i Vogue  Zdjęcia carskiej rodziny Romanowych  z lat 1907-1915 Jak złapać rybę baz wędki? Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Takie rzeczy tylko w Azji Odzyskali ślubne zdjęcia po 18 miesiącach Do czego doprowadzają narkotyki Wenezuelki korzystają z usług chirurgów amatorów Kreacje celebrytow kontra stare materacy Fotografie z dna rzeki Absurdy rzeczywistości Uczulenie na hennę
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1882
Tapety