Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 7 1750
Avatar
150-kilogramowy krokodyl pod łóżkiem
Dodał: klark »   Wed 18-09-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
$0-letni Krykiecista, Guy Whittall miał chyba najgorszy poranek w życiu. Łóżkowy koszmar z dzieciństwa stał się niezwykle realny. Okazało się, że mężczyzna przez całą noc spał na łóżku pod którym ukrywał się 150-kilogramowy krokodyl.
Guy Whittall jak zwykle wstał, chwilę posiedział na łóżku i poszedł na śniadanie. Po jakimś czasie w jego sypialni rozległ się głośny krzyk. To pokojówka, która przyszła pościelić łóżko nakryła nieproszonego gościa.
2,5-metrowa bestia czaiła się pod łóżkiem od przynajmniej 8 godzin. Whittall myśli, że zwierzę znalazło się w domu, bo chciało znaleźć schronienie przed chłodem i deszczem. Pod łóżkiem gad z pewnością znalazł dość ciepły kącik.
Po wykryciu niebezpiecznego zwierzęcia sportowiec zadzwonił po odpowiednie służby, które schwytały sprawcę zamieszania. Krokodyla wypuszczono do pobliskiej rzeki.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Najgłębszy basen świata - Nemo 33 w Brukseli
Najgłębszy basen ..
 Zawody w rozpinaniu staników
Zawody w rozpina..
Wyścigi motocyklowe
Wyścigi motocyklo..
Ciężka praca dzieci w Bangladeszu
Ciężka praca dzie..
Życie bez rąk
Życie bez rąk
Zabawne zwierzęta.
Zabawne zwierzęta..
Reklamy
Galeria zdjęć
Modliszka vs pająk Kazali dziecku spać w ciemnej piwnicy w zamkniętej trumnie! Spragniony miś koala Bliskie spotkanie z łyżwą (+18) Zdjęcia zrobione w idealnym momencie Naga akcja w centrum Barcelony. Niezwykłe fotografie Ryana Schude Seksowne dziewczyny w mundurach By  pamiętać, o ukochanym Dziadku Zabawne wojskowe zdjęcia Odjechane kubki na kawę i herbatę Akcja Ratujmy pandy! ,z udziałem słoni Najdziwniejsze zdjęcia ciąży Zamieszki w Vancouver po porażce Canucks. Absurdy nie tylko budowlane Łódź z dyni. Wpadki z Photoshopem Silikonowe monstrum Nicole Coco Austin
Najnowsze sondaże
20,1%
13,2%
26,4%
40,2%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 522
Tapety