Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 7 1803
Avatar
150-kilogramowy krokodyl pod łóżkiem
Dodał: klark »   Wed 18-09-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
$0-letni Krykiecista, Guy Whittall miał chyba najgorszy poranek w życiu. Łóżkowy koszmar z dzieciństwa stał się niezwykle realny. Okazało się, że mężczyzna przez całą noc spał na łóżku pod którym ukrywał się 150-kilogramowy krokodyl.
Guy Whittall jak zwykle wstał, chwilę posiedział na łóżku i poszedł na śniadanie. Po jakimś czasie w jego sypialni rozległ się głośny krzyk. To pokojówka, która przyszła pościelić łóżko nakryła nieproszonego gościa.
2,5-metrowa bestia czaiła się pod łóżkiem od przynajmniej 8 godzin. Whittall myśli, że zwierzę znalazło się w domu, bo chciało znaleźć schronienie przed chłodem i deszczem. Pod łóżkiem gad z pewnością znalazł dość ciepły kącik.
Po wykryciu niebezpiecznego zwierzęcia sportowiec zadzwonił po odpowiednie służby, które schwytały sprawcę zamieszania. Krokodyla wypuszczono do pobliskiej rzeki.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Papierowy statek
Papierowy statek
Kompilacja wypadków na kręgielni
Kompilacja wypadk..
Gniazdo os
Gniazdo os
 Rampage Jackson aresztowany
Rampage Jackson ..
Cmentarzysko komputerów
Cmentarzysko komp..
Brigitte Nielsen Upadek gwiazdy.
Brigitte Nielsen ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Gwiazdy rock'n'roll w makijażu i bez Jak z mężczyzny stał(a) się kobietą Samochód zaparkowany w niewłaściwym miejscu Śmieszne i ciekawe zdjęcia Pomysł na jajecznicę Śmieszne i ciekawe zdjęcia Bojownicy Państwa Islamskiego umieszczają bomby w lalkach Instrukcja obsługi niemowlaka Śmieszne i ciekawe zdjęcia Pomysł na dynie  Krzesła do porodu z lat 1501-1800 Zagadka dnia. Do czego służy piąte koło w Packard Cavalier Apokalipsa miłości Niespodziewany gość Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia Emo boys Śmieszne fotki dla dorosłych Nowe filmy na starych plakatach
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety