Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 13027
Avatar
147 ofiar amerykańskiego bombardowania w Afganistanie
Dodał: esco1 »   Sat 07-11-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

4 maja 2009r. w wyniku bombardowania wiosek Gerani i Gangabat w afgańskiej prowincji Farah przez amerykańskich żołnierzy zginęło 147 niewinnych cywilów, w tym kobiety i dzieci. Jest to jeden z wielu przypadków zbrodni wojennych popełnionych przez armię amerykańską w Afganistanie w ciągu ostatnich kilku lat. Od czasu objęcia urzędu prezydenta USA przez Baracka Obame szacuje się, że w wyniku podobnych działań zbrojnych zginęło tam już ponad 300 osób.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 12
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Motocykl z lat 1930.
Motocykl z lat 19..
Nie szara mysz.
Nie szara mysz.
Diablada - taniec diabłów
Diablada - taniec..
Kostium Oko Saurona
Kostium Oko Sauro..
Jamesy Bondy. Agenci 007
Jamesy Bondy. Age..
Policja przeszukała dom dilera narkotyków..
Policja przeszuka..
Reklamy
Galeria zdjęć
Tatuaże dla wielbicieli horrorów Dziwne stworzenie w Zatoce Perskiej. Najdziwniejsze stroje na wybiegach Kreatywna tasma klejąca Zabawne zwierzęta Lionel Bawden rzeźby z ołówków i kredek Cornacchia - Computer Graphics Najdziwniejszy pierścionek na świecie Momenty w których mówisz O cholera! cz.II Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Takie rzeczy tylko w Kanadzie Sposób zerwać z dziewczyną  Niesamowity domek na drzewie Porsche 911 zakopane w niezaschniętym betonie Wąż-dusiciel vs waran Koparka kontra most Niezwykły wieżowiec  w Niżnym Nowogrodzie. Meble wykonane z morskich min
Najnowsze sondaże
19,6%
13,0%
26,8%
40,6%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 515
Tapety