Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2 13208
Avatar
147 ofiar amerykańskiego bombardowania w Afganistanie
Dodał: esco1 »   Sat 07-11-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

4 maja 2009r. w wyniku bombardowania wiosek Gerani i Gangabat w afgańskiej prowincji Farah przez amerykańskich żołnierzy zginęło 147 niewinnych cywilów, w tym kobiety i dzieci. Jest to jeden z wielu przypadków zbrodni wojennych popełnionych przez armię amerykańską w Afganistanie w ciągu ostatnich kilku lat. Od czasu objęcia urzędu prezydenta USA przez Baracka Obame szacuje się, że w wyniku podobnych działań zbrojnych zginęło tam już ponad 300 osób.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 12
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Złodziejaszki
Złodziejaszki
Pierwszy na świecie podwójny przeszczep rąk
Pierwszy na świec..
Człowiek orkiestra +  Roland Music Atelier Organ
Człowiek orkiestr..
Zabawne koszulki
Zabawne koszulki
Dziwny Motor Bike
Dziwny Motor Bike
Jednoślad bojowy
Jednoślad bojowy
Reklamy
Galeria zdjęć
Jaki zrobić dobry biurowy zart ? cd. Infiorata ,święto kwiatów we Włoszech Narodowe Stowarzyszenie Szerzenia Akceptacji dla Grubasów Sprawdz czy masz kosmate mysli Mafia węglowa w Chinach Na plaży, w Chinach Boliwia, święto czaszek Ona ma 78 lat Owca za 5 mln. złotych  GoldVish – najdroższy telefon Sprzęt do produkcji bimbru Statki w butelkach Co jest wewnątrz Statui Wolności? Co one robią?? Jak myślicie, Jak zrobić żabę z arbuza Nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie 3-metrowy rekin. Tuż obok surferów Kreatywne domki dla kotów
Najnowsze sondaże
19,7%
13,1%
26,6%
40,5%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 518
Tapety