Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 21 33275
Avatar
13-letni tata.
Dodał: Maja »   Tue 17-02-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »


Tak bywa, kiedy dzieci bawią się w dorosłych. W Wielkiej Brytanii 13-letni Alfie Patten został ojcem. Mamą jest jego o 2 lata starsza koleżanka, Chantelle. Dzieciaki wpadły, gdy Alfie miał jeszcze 12 lat. To był ich pierwszy raz... Młodzi rodzice, choć nie do końca zdają sobie sprawę z tego, co się stało, bardzo cieszą się z narodzin dziecka. Alfie przed porodem i po narodzinach Maisy spędzał w szpitalu każdą wolną od szkoły chwilę.
Rodzice młodej pary udzielają im wszelkiego wsparcia. Z ich pomocą dzieciaki postarają się dorosnąć do całej sytuacji. Alfie często nocuje w domu Chantelle, ma nawet u niej swój mundurek szkolny, żeby rano prosto od niej udać się do szkoły. Chantelle tymczasem po porodzie czuje się dobrze i zaczyna kursy przygotowujące ją do macierzyństwa. Będzie uczyła się pomagając innym młodym, ale trochę starszym od niej, matkom.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 39
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Nie tylko ludzie lubią dostawać prezenty ...
Nie tylko ludzie ..
Danie główne. 1 porcja .
Danie główne. 1 p..
TRANSPORT ZWIERZT -- PETYCJA!
TRANSPORT ZWIERZT..
Cud plastycznej chirurgii
Cud plastycznej c..
Osa o długosci 6,5 cm
Osa o długosci 6,..
Big Dog w akcji
Big Dog w akcji
Reklamy
Galeria zdjęć
Bezdomni dworca Shinjuku To takie ludzkie ! Zemsta pupilka Najlepsza mama Beznadziejny romantyk Zabawne zwierzęta Śmieszne i ciekawe zdjęcia Psy Tybetańczyk podpalił się na znak protestu Krwawy wystrój wnętrz Szok !! Żywe breloczki z Chin I jak, impreza sie udała? Albinosi w obiektywie Gustavo Lacerda Możesz być kim chcesz. Jeśli umiesz się malować Zabawne gadżety Dzieciaki-rozrabiaki Katastrofa w Dolinie Hunzy Foto, które podziwia cały świat.
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety