Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 21 33211
Avatar
13-letni tata.
Dodał: Maja »   Tue 17-02-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »


Tak bywa, kiedy dzieci bawią się w dorosłych. W Wielkiej Brytanii 13-letni Alfie Patten został ojcem. Mamą jest jego o 2 lata starsza koleżanka, Chantelle. Dzieciaki wpadły, gdy Alfie miał jeszcze 12 lat. To był ich pierwszy raz... Młodzi rodzice, choć nie do końca zdają sobie sprawę z tego, co się stało, bardzo cieszą się z narodzin dziecka. Alfie przed porodem i po narodzinach Maisy spędzał w szpitalu każdą wolną od szkoły chwilę.
Rodzice młodej pary udzielają im wszelkiego wsparcia. Z ich pomocą dzieciaki postarają się dorosnąć do całej sytuacji. Alfie często nocuje w domu Chantelle, ma nawet u niej swój mundurek szkolny, żeby rano prosto od niej udać się do szkoły. Chantelle tymczasem po porodzie czuje się dobrze i zaczyna kursy przygotowujące ją do macierzyństwa. Będzie uczyła się pomagając innym młodym, ale trochę starszym od niej, matkom.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 39
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Odważny gryzoń
Odważny gryzoń
Styl zombie
Styl zombie
Zabawne gadżety
Zabawne gadżety
Les Twins. Bliźniaki z nieprawdopodobnym talentem
Les Twins. Bliźni..
To cud, że nikt nie ucierpiał w tym wypadku
To cud, że nikt n..
Rzeźby ze starych czasopism.
Rzeźby ze starych..
Reklamy
Galeria zdjęć
Bali. Wodny palac Tirtaganga Niezwykłe dzieła sztuki od Rania Hassan Pomniki i rzeżby kotów Takie rzeczy tylko w Korei Południowej Superbohaterowie komiksów w dzieciństwie Śmieszne i ciekawe zdjęcia Wytłumacz te zdjęcia Ten obrazek zszokował Brytyjczyków Geometryczne tatuaże Nieoczekiwany gość Kolmanskop wymarłe miasto Jak kreatywnie ułożyć stos drewna na opal Titanus giganteus. Największy chrząszcz świata Najdziwniejsze auta do ślubu Hamburgerowy szczyt Odkryto szczątki największego dinozaura na świecie Mój przyjaciel boa Celebryci z bliska cz.II
Najnowsze sondaże
20,1%
13,2%
26,4%
40,2%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 522
Tapety