Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 5 452
Avatar
12 ton marihuany w tunelu z Meksyku do USA
Dodał: Speed »   Sat 24-10-2015 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
W jednym z najdłuższych tuneli pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Meksykiem odnaleziono około 12 ton marihuany. Narkotyk był zapakowany w 900 paczek. Przemytnicy zostali zatrzymani podczas próby przetransportowania pierwszej partii marihuany. W związku z aferą aresztowano 22 osoby. Tunel łączy kalifornijskie miasto San Diego i meksykańską Tijuanę, ma ponad 730 metrów długości i leży na głębokości ponad 9 merów. Jest oświetlony, posiadał wentylację i skomplikowany system urządzeń kolejowych.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Cerkiew na 40 metrowej skalie
Cerkiew na 40 met..
Niezwykłe torty weselne.
Niezwykłe torty w..
Pocisk snajpera
Pocisk snajpera
Bad Romance w wykonaniu On The Rocks
Bad Romance w wyk..
Tygrysica opiekująca się prosiaczkami.
Tygrysica opiekuj..
Ofiara mody, czy własnej głupoty?
Ofiara mody, czy ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Przezroczysty kościół w Belgii Przyjaciele. Body art Wszystko nowe jest dobrze zapomniane stare Czekoladowy park w Pekinie. Tornado w USA, nie żyje 10 osób Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Body Art Znaki zodiaku Kobieta za kierownicą Chiński Harley Obrazy malowane światłem Tajemnica  życia Śmieszne i ciekawe zdjęcia Niezwykła stacja benzynowa mniam...mniam Wysypisko sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Japonii Paparazzi. Udomowiony kangur
Najnowsze sondaże
19,7%
13,1%
26,6%
40,5%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 518
Tapety