Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 5 431
Avatar
12 ton marihuany w tunelu z Meksyku do USA
Dodał: Speed »   Sat 24-10-2015 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
W jednym z najdłuższych tuneli pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Meksykiem odnaleziono około 12 ton marihuany. Narkotyk był zapakowany w 900 paczek. Przemytnicy zostali zatrzymani podczas próby przetransportowania pierwszej partii marihuany. W związku z aferą aresztowano 22 osoby. Tunel łączy kalifornijskie miasto San Diego i meksykańską Tijuanę, ma ponad 730 metrów długości i leży na głębokości ponad 9 merów. Jest oświetlony, posiadał wentylację i skomplikowany system urządzeń kolejowych.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Niebezpieczna droga do szkoły
Niebezpieczna dro..
Mega-hamburger
Mega-hamburger
To  były samochody
To były samochod..
Portret wykonany z kuleczek
Portret wykonany ..
Najdziwniejsze wypadki
Najdziwniejsze wy..
Niefortunne lądowanie smiglowca
Niefortunne lądow..
Reklamy
Galeria zdjęć
Bailong najwyższa winda na świecie Przesadziły z silikonem Urodziny masochistki Dała sobie wbić 3200 igieł.Czego to się nie robi dla sławy?! Bałta- Tijmez, święty cmentarz Karaimów Słupy linii wysokiego napięcia  jak dziela sztuki Jamnik, który ważył 35 kg. Protezy oka Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Fabryki cegieł - Afganistan - Kabul Co widzicie na tych zdjęciach? Gwiazdy w kreskówkach Wodorosty Nie wszystko wygląda tak, jak to widzimy Więzienie w Sudanie Południowym Śmieszne i ciekawe zdjęcia Michael Douglas Z pupilami w łóżku
Najnowsze sondaże
19,6%
13,2%
26,7%
40,5%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 516
Tapety