Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 5 482
Avatar
12 ton marihuany w tunelu z Meksyku do USA
Dodał: Speed »   Sat 24-10-2015 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
W jednym z najdłuższych tuneli pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Meksykiem odnaleziono około 12 ton marihuany. Narkotyk był zapakowany w 900 paczek. Przemytnicy zostali zatrzymani podczas próby przetransportowania pierwszej partii marihuany. W związku z aferą aresztowano 22 osoby. Tunel łączy kalifornijskie miasto San Diego i meksykańską Tijuanę, ma ponad 730 metrów długości i leży na głębokości ponad 9 merów. Jest oświetlony, posiadał wentylację i skomplikowany system urządzeń kolejowych.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Zdarza się nawet w wojsku.
Zdarza się nawet ..
Nazi fun?! WTF
Nazi fun?! WTF
O mało nie zagłodziła siebie i noszonego w łonie dziecka.
O mało nie zagłod..
Rzeczy rozmiarów mikro.
Rzeczy rozmiarów ..
Trzy nastolatki spaliły cztery sklepy
Trzy nastolatki s..
Czwarta wojna światowa
Czwarta wojna świ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Świąteczne Mopsy Kobiety które  akceptują swoje owłosienie Po zabiegu zmniejszenia szczęki Najlepsze podwodne fotografie Indyjski autobus szkolny Nail Art. w Tokio Geniusz z Afryki Drewniane obuwie Luksusowe auta utknęły na przechylonym statku Śmieszne i ciekawe zdjęcia Samochody Jamesa Bonda W Opolu auto przebiło barierki i wpadło do rzeki Kostium Isaaca Clarka z Dead Space 2 Stop kadr Celebryci bez brwi Zwariowane fryzury. Po raz pierwszy od 80 lat zamarzły  kanały w Wenecji. Ołówkowe arcydzieła
Najnowsze sondaże
36,0%
17,6%
11,2%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 528
Tapety