Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 5 410
Avatar
12 ton marihuany w tunelu z Meksyku do USA
Dodał: Speed »   Sat 24-10-2015 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
W jednym z najdłuższych tuneli pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Meksykiem odnaleziono około 12 ton marihuany. Narkotyk był zapakowany w 900 paczek. Przemytnicy zostali zatrzymani podczas próby przetransportowania pierwszej partii marihuany. W związku z aferą aresztowano 22 osoby. Tunel łączy kalifornijskie miasto San Diego i meksykańską Tijuanę, ma ponad 730 metrów długości i leży na głębokości ponad 9 merów. Jest oświetlony, posiadał wentylację i skomplikowany system urządzeń kolejowych.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Podobni celebryci
Podobni celebryci
Latające koty
Latające koty
Niechlubny rekord. Trafił do więzienia po raz...99.
Niechlubny rekord..
Noworodek w śmietniku w toalecie.
Noworodek w śmiet..
Niezwykłe postaci z kreskówek
Niezwykłe postaci..
Tarcza Kapitana Ameryki
Tarcza Kapitana A..
Reklamy
Galeria zdjęć
Tesknota za studiami Claude & Francois-Xavier Lalanne, inspiracja naturą Pyton pożarł chihuahua . Niespodzianka w toalecie Rumuńscy cyganie Oko Afryki Magazyn rekwizytów z Hollywood Portrety sławnych ludzi zrobione na palcach Cenzura w sporcie Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Bardzo długie paznokcie. Most na górze Aiguille du Midi. Ariana Steinhof  modelka o pełniejszych kształtach. Kim Petras - transseksualista Zakamuflowane wieże telefonii komórkowej w USA Ta praca nie należy do najprzyjemniejszych. Pomysłowosć chińskich żebraków Galeria absurdów budowlanych
Najnowsze sondaże
35,8%
17,8%
11,3%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 523
Tapety