Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 1910
Avatar
1,1L. paliwa na 100 km
Dodał: Lolita »   Mon 12-07-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Twórcą Aerocycle jest holenderski inżynier, Allert Jacobs. Projekt tworzony jest już od trzech lat i najprawdopodobniej ma się ku finiszowi. Pierwsza jazda testowa obeszła się bez przeszkód. Niesłychanie niskie spalanie, motocykl w dużej mierze zawdzięcza lekkiej i aerodynamicznej konstrukcji. Karoseria zrobiono jest z włókien szklanych, a każdy element stworzony został z myślą o swobodnym przepływie powietrza Pomimo drogich materiałów, koszt budowy Aerocycle oscyluje na poziomie 5tys. dolarów..
Sporą wadą jest brak możliwości swobodnego manewrowania nogami. Można jedynie położyć je na ziemi w celu złapania równowagi.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Chodzenie po wodzie
Chodzenie po wodz..
Kompilacja Watts Zap 2012 - 05
Kompilacja Watts ..
W ułamku sekundy
W ułamku sekundy
Kotek wielkouchy.
Kotek wielkouchy.
Sperm Bullitt, rower o wyjątkowo niezwykłym kształcie.
Sperm Bullitt, ro..
Silikony
Silikony
Reklamy
Galeria zdjęć
Kolorowa pajęczyna Muzeum  bohaterów filmowych w Malezji Szkło. Wzory nowojorskich praw jazdy Pijane gwiazdy Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Dom schodów, Stairs-House Oryginalne  czajniczki do herbaty Współczesne  jaskiniowcy. Największe dziury w Ziemi Świetny pomysł na słoneczny tatuaż! Nieoczekiwana zmiana gatunku muzycznego Laura Katarzyna, lalka Barbie z facebook Śmieszne i ciekawe zdjęcia Śmieszne i ciekawe zdjęcia Bezdomne dzieci na Ukrainie Kontrowersyjny  wystrój domu na Halloween Burza piaskowa. Chamsin.
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1882
Tapety