Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 1887
Avatar
1,1L. paliwa na 100 km
Dodał: Lolita »   Mon 12-07-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Twórcą Aerocycle jest holenderski inżynier, Allert Jacobs. Projekt tworzony jest już od trzech lat i najprawdopodobniej ma się ku finiszowi. Pierwsza jazda testowa obeszła się bez przeszkód. Niesłychanie niskie spalanie, motocykl w dużej mierze zawdzięcza lekkiej i aerodynamicznej konstrukcji. Karoseria zrobiono jest z włókien szklanych, a każdy element stworzony został z myślą o swobodnym przepływie powietrza Pomimo drogich materiałów, koszt budowy Aerocycle oscyluje na poziomie 5tys. dolarów..
Sporą wadą jest brak możliwości swobodnego manewrowania nogami. Można jedynie położyć je na ziemi w celu złapania równowagi.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Zabawne gadżety
Zabawne gadżety
Ukradli auto z lampartem w bagażniku
Ukradli auto z la..
Obraz z maszyny do pisania
Obraz z maszyny d..
To nie byl ich najliepszy dzień
To nie byl ich na..
Oku-no In największy w Japonii cmentarz
Oku-no In najwięk..
Świnka ratuje topiącą się owcę
Świnka ratuje top..
Reklamy
Galeria zdjęć
Oni naprawdę istnieją! Dubaj z wysokości lotu ptaka Psy i koty w okularach Pieróg o kształcie smoka Cosplayerki Tajemnicze kamienie z  Ica Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Rzeźby z tektury Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Drogie Panie coś dla Was Palau, Jezioro Meduz. Hotel Canvas w jurtach mongolskich Znajdź Dziecko Obrzezanie to szok dla dziecka Dzień Dam 2015 w Wielkiej Brytanii Zezowaty kot Spangles Przeobrażenie Karen Bit Vejle. Koronki z papieru
Najnowsze sondaże
20,2%
13,2%
26,3%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 524
Tapety