Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 1863
Avatar
1,1L. paliwa na 100 km
Dodał: Lolita »   Mon 12-07-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Twórcą Aerocycle jest holenderski inżynier, Allert Jacobs. Projekt tworzony jest już od trzech lat i najprawdopodobniej ma się ku finiszowi. Pierwsza jazda testowa obeszła się bez przeszkód. Niesłychanie niskie spalanie, motocykl w dużej mierze zawdzięcza lekkiej i aerodynamicznej konstrukcji. Karoseria zrobiono jest z włókien szklanych, a każdy element stworzony został z myślą o swobodnym przepływie powietrza Pomimo drogich materiałów, koszt budowy Aerocycle oscyluje na poziomie 5tys. dolarów..
Sporą wadą jest brak możliwości swobodnego manewrowania nogami. Można jedynie położyć je na ziemi w celu złapania równowagi.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Regina Addae
Regina Addae
Znaki ostrzegawcze w nocnych klubach
Znaki ostrzegawcz..
Elastyczne dziewczyny
Elastyczne dziewc..
Pierwsze chwile życia małej żyrafy
Pierwsze chwile ż..
Fail na roller coasterze
Fail na roller co..
Metalback
Metalback
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Papierowe dzieła sztuki! Ból Cierpienie i Gnijące stopy A może ktoś woli  kurczaka Superbohaterowie w stylu Pablo Picasso Raperzy w dzieciństwie Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia Dzień św. Józefa,  w Hiszpanii Dinozaury na wolności w centrum Londynu! Fanki gry Street Fighter Pijany nastolatek bez prawa jazdy staranował kilka samochodów Samolot pokonuję barierę dźwięku. Przerazajace maski Najstraszniejsze  manekiny w sklepach z odzieżą Dom na sprzedaż Zginęli wszyscy, którzy byli w aucie. Toyota uderzyła w drzewo. Zabawne zwierzęta
Najnowsze sondaże
19,6%
13,2%
26,7%
40,5%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 516
Tapety