Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 1870
Avatar
1,1L. paliwa na 100 km
Dodał: Lolita »   Mon 12-07-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Twórcą Aerocycle jest holenderski inżynier, Allert Jacobs. Projekt tworzony jest już od trzech lat i najprawdopodobniej ma się ku finiszowi. Pierwsza jazda testowa obeszła się bez przeszkód. Niesłychanie niskie spalanie, motocykl w dużej mierze zawdzięcza lekkiej i aerodynamicznej konstrukcji. Karoseria zrobiono jest z włókien szklanych, a każdy element stworzony został z myślą o swobodnym przepływie powietrza Pomimo drogich materiałów, koszt budowy Aerocycle oscyluje na poziomie 5tys. dolarów..
Sporą wadą jest brak możliwości swobodnego manewrowania nogami. Można jedynie położyć je na ziemi w celu złapania równowagi.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Bios Urn. Po śmierci możesz zostać drzewem
Bios Urn. Po śmie..
Zaklinacze węży
Zaklinacze węży
 Złodziej prawie zginął w smieciach.
Złodziej prawie ..
Tatuaże wojskowe
Tatuaże wojskowe
Taniec tylka seksownej latynoski
Taniec tylka seks..
Makrofotografii jaj stawonogów
Makrofotografii j..
Reklamy
Galeria zdjęć
ekstremalne mosty świata Mokre koty! Chcesz poczuć się jak chomik... Byli małymi gwiazdami - czy nadal to gwiazdy ekranu? Jaguar Concept L-Type.2040 Pierwszy, 75-metrowy diabelski młyn Rytuał podwieszania ciała 8-latek ożenił się z 61-latką! Lanzarote wyspa wiecznej wiosny Spadające odłamki skalne zabiły 7 turystów w Chinach Więcej niż tylko zdjęcia Proteiny Ci staruszkowie nie dają za wygraną Urson Sto lat temu i dziś Keith Thompson. 41 kg w 11 miesięcy Amerykański film na polskim plakacie
Najnowsze sondaże
8,1%
25,9%
7,7%
51,4%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1854
Tapety