Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 8 33979
Avatar
10 ekstremalnych części ciała
Dodał: iamnotokay »   Sat 26-12-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

1. Cathie Jung: Najwęższa talia - 38 cm
Jej talia została sklasyfikowana w 2007 roku w Księdze Rekordów Guinnesa, jako najmniejsza wśród żyjących ludzi. Rekord wszechczasów należy bowiem do Ethel Granger, której talia mierzyła 33 cm.
2. Lui Hua: Największa ręka świata - lewy kciuk - 26 cm
Chińczyk Lui Hua cierpi na rzadką wadę wrodzoną, zwaną makrodaktylią. Kiedy był hospitalizowany w Szanghaju w lipcu 2007 roku, jego lewy kciuk mierzył ok. 26 cm, a palec wskazujący ok. 30 cm. Dwudziestu chirurgów podjęło się 7-godzinnej operacji, aby zmniejszyć rozmiary jego palców. Usunięto przy niej 5 kg tkanki łącznie z kośćmi.
3. Annika Irmler: najdłuższy kobiecy język - 7 cm
2-latka z Tangstedt, niedaleko Hamburga, potrafi nim zjeść loda w kubku, dosięgając jego czubkiem do samego dna.
4. Lee Redmond: najdłuższe paznokcie na świecie
Swoich paznokci nie obcinała od 1979 roku, przez co łącznie osiągnęły długość 8 metrów i 65 centymetrów.Niestety, w lutym 2009 roku straciła je w wypadku samochodowym.
5. Radhakant Baijpai: najdłuższe włosy w uszach - 25 cm
6. .Svetlana Pankratova: najdłuższe nogi - 132 cm
Rosjanka Svetlana Pankratova nie jest może najwyższą kobietą na świecie (196 cm), ale jej nogi, mówiąc dosłownie, nie mają sobie równych - mierzą 132 cm. Posiada także bardzo duży rozmiar stopy (46).
7. Mehmet Ozyurek: Najdłuższy nos - 8,8 cm
8. Devendra Harne i Pranamya Menera: Największa ilość palców - 25
Rekord należy do dwóch hinduskich chłopaków. Obydwaj posiadają 12 palców u rąk i 13 u nóg. Jest to efekt choroby, zwanej polidaktylizmem. Na zdjęciu powyżej Devendra Harne.
9. Frank Ames: najdłuższe brwi - 9,6 cm
10. Vivian Wheeler: Najdłuższa kobieca broda - 28 cm

Pochodząca z Illinois w USA Vivian Wheeler obdarzona została przez życie wyjątkowo długą brodą. Jej ojciec nalegał, aby zaczęła się golić kiedy miała 7 lat. Od 1993 roku Vivian tego jednak nie robiła, pozwalając włosom urosnąć do takich rozmiarów.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 25
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Hipnotyzujące schody.
Hipnotyzujące sch..
Spiralny domek Waldspirale
Spiralny domek Wa..
11-letni chłopiec ma aż 1,2 metra obwodu w pasie.
11-letni chłopiec..
Enanitos Toreros- mali torreadorzy.
Enanitos Toreros-..
Obiadek modliszki
Obiadek modliszki
Zabawny kotek
Zabawny kotek
Reklamy
Galeria zdjęć
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Maturzystki z  college,  Uniwersytetu w Cambridge. Piękny uśmiech Paryski Tydzień Mody już za nami. Co oznacza ten znak drogowy? Najpiękniejsze motyle świata Życie i Śmierć gigantycznego  chrząszcza nosorożca . Roboty 3D Urodziny masochistki Makrofotografia krople wody I tak narodził sie trolling Ryba po sinciangsku Najlepsze lotnisko świata. Port lotniczy Seul-Inczhon 3D rysunki na ścianach Gliptyka .Rzeźba na muszli. Suknia ślubna od Kaviar Gauche Ekstremal. Maski, wykonane techniką origami
Najnowsze sondaże
19,7%
13,1%
26,6%
40,5%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 518
Tapety