Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 8 34259
Avatar
10 ekstremalnych części ciała
Dodał: iamnotokay »   Sat 26-12-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

1. Cathie Jung: Najwęższa talia - 38 cm
Jej talia została sklasyfikowana w 2007 roku w Księdze Rekordów Guinnesa, jako najmniejsza wśród żyjących ludzi. Rekord wszechczasów należy bowiem do Ethel Granger, której talia mierzyła 33 cm.
2. Lui Hua: Największa ręka świata - lewy kciuk - 26 cm
Chińczyk Lui Hua cierpi na rzadką wadę wrodzoną, zwaną makrodaktylią. Kiedy był hospitalizowany w Szanghaju w lipcu 2007 roku, jego lewy kciuk mierzył ok. 26 cm, a palec wskazujący ok. 30 cm. Dwudziestu chirurgów podjęło się 7-godzinnej operacji, aby zmniejszyć rozmiary jego palców. Usunięto przy niej 5 kg tkanki łącznie z kośćmi.
3. Annika Irmler: najdłuższy kobiecy język - 7 cm
2-latka z Tangstedt, niedaleko Hamburga, potrafi nim zjeść loda w kubku, dosięgając jego czubkiem do samego dna.
4. Lee Redmond: najdłuższe paznokcie na świecie
Swoich paznokci nie obcinała od 1979 roku, przez co łącznie osiągnęły długość 8 metrów i 65 centymetrów.Niestety, w lutym 2009 roku straciła je w wypadku samochodowym.
5. Radhakant Baijpai: najdłuższe włosy w uszach - 25 cm
6. .Svetlana Pankratova: najdłuższe nogi - 132 cm
Rosjanka Svetlana Pankratova nie jest może najwyższą kobietą na świecie (196 cm), ale jej nogi, mówiąc dosłownie, nie mają sobie równych - mierzą 132 cm. Posiada także bardzo duży rozmiar stopy (46).
7. Mehmet Ozyurek: Najdłuższy nos - 8,8 cm
8. Devendra Harne i Pranamya Menera: Największa ilość palców - 25
Rekord należy do dwóch hinduskich chłopaków. Obydwaj posiadają 12 palców u rąk i 13 u nóg. Jest to efekt choroby, zwanej polidaktylizmem. Na zdjęciu powyżej Devendra Harne.
9. Frank Ames: najdłuższe brwi - 9,6 cm
10. Vivian Wheeler: Najdłuższa kobieca broda - 28 cm

Pochodząca z Illinois w USA Vivian Wheeler obdarzona została przez życie wyjątkowo długą brodą. Jej ojciec nalegał, aby zaczęła się golić kiedy miała 7 lat. Od 1993 roku Vivian tego jednak nie robiła, pozwalając włosom urosnąć do takich rozmiarów.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 25
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
RATUJCIE SZYMONA!
RATUJCIE SZYMONA!
Miał chłopak fart.
Miał chłopak fart..
Ka-50 - Czarny  rekin.
Ka-50 - Czarny r..
Mistrz parkowania
Mistrz parkowania
Ciekawe pomysły na oryginalne wizytówki.
Ciekawe pomysły n..
Zabójczy Fast food
Zabójczy Fast foo..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zagadka dnia. Zgadnij, co to jest? Praca oczyszczacza ścieków w Bangkoku... Czyściec techniki komputerowej . Waleczny kot Bez kompleksów Zabawne zwierzęta 3...2..1... Marina Nasretdinova To nie jest sexy Chce wyglądać jak Madonna! Toda House w Hiroszimie Konkurs na najbardziej elegancką sylwetkę Takie rzeczy tylko w Kanadzie Więzienne tatuaże Przytulone do sedesu Ciekawy body art od free0ne. Sabrina Sabrok pretendentka do tytułu posiadaczki największego biustu świata . Brutalne oblicze  żeńskiego boksu
Najnowsze sondaże
20,2%
13,2%
26,3%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 524
Tapety