Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 8 34080
Avatar
10 ekstremalnych części ciała
Dodał: iamnotokay »   Sat 26-12-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

1. Cathie Jung: Najwęższa talia - 38 cm
Jej talia została sklasyfikowana w 2007 roku w Księdze Rekordów Guinnesa, jako najmniejsza wśród żyjących ludzi. Rekord wszechczasów należy bowiem do Ethel Granger, której talia mierzyła 33 cm.
2. Lui Hua: Największa ręka świata - lewy kciuk - 26 cm
Chińczyk Lui Hua cierpi na rzadką wadę wrodzoną, zwaną makrodaktylią. Kiedy był hospitalizowany w Szanghaju w lipcu 2007 roku, jego lewy kciuk mierzył ok. 26 cm, a palec wskazujący ok. 30 cm. Dwudziestu chirurgów podjęło się 7-godzinnej operacji, aby zmniejszyć rozmiary jego palców. Usunięto przy niej 5 kg tkanki łącznie z kośćmi.
3. Annika Irmler: najdłuższy kobiecy język - 7 cm
2-latka z Tangstedt, niedaleko Hamburga, potrafi nim zjeść loda w kubku, dosięgając jego czubkiem do samego dna.
4. Lee Redmond: najdłuższe paznokcie na świecie
Swoich paznokci nie obcinała od 1979 roku, przez co łącznie osiągnęły długość 8 metrów i 65 centymetrów.Niestety, w lutym 2009 roku straciła je w wypadku samochodowym.
5. Radhakant Baijpai: najdłuższe włosy w uszach - 25 cm
6. .Svetlana Pankratova: najdłuższe nogi - 132 cm
Rosjanka Svetlana Pankratova nie jest może najwyższą kobietą na świecie (196 cm), ale jej nogi, mówiąc dosłownie, nie mają sobie równych - mierzą 132 cm. Posiada także bardzo duży rozmiar stopy (46).
7. Mehmet Ozyurek: Najdłuższy nos - 8,8 cm
8. Devendra Harne i Pranamya Menera: Największa ilość palców - 25
Rekord należy do dwóch hinduskich chłopaków. Obydwaj posiadają 12 palców u rąk i 13 u nóg. Jest to efekt choroby, zwanej polidaktylizmem. Na zdjęciu powyżej Devendra Harne.
9. Frank Ames: najdłuższe brwi - 9,6 cm
10. Vivian Wheeler: Najdłuższa kobieca broda - 28 cm

Pochodząca z Illinois w USA Vivian Wheeler obdarzona została przez życie wyjątkowo długą brodą. Jej ojciec nalegał, aby zaczęła się golić kiedy miała 7 lat. Od 1993 roku Vivian tego jednak nie robiła, pozwalając włosom urosnąć do takich rozmiarów.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 25
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Młode pancerniki
Młode pancerniki
Żabie udka
Żabie udka
Największe stopy świata, mają prawie 40 cm
Największe stopy ..
100 Juanów
100 Juanów
Haiku - schody do nieba
Haiku - schody do..
Hammer tuning
Hammer tuning
Reklamy
Galeria zdjęć
Ofiara operacji plastycznych Amerykański Futbol Park rozrywki Haw Par Villa Co się stało z  twarzą Angeliki Huston?! Meble stworzone z opalonego drewna wtopionego w  aluminium. Najgorsze tatuaże świata Niezwykły kamienny las na Madagaskarze Zabawne zwierzęta Najgrubszy Chińczyk Japońskie mrożone akwarium Gwiazdy i ich dzieci cz.II Śmieszne i ciekawe zdjęcia Pies Yoda  Yōkai - potwory których boją się Japończycy Dinozaury z balonów. Liiczebność populacji żyraf spadła prawie o połowę Festiwal cyrku w Monte Carlo Co można znaleźć w starym opuszczonym tunelu kolejowym?
Najnowsze sondaże
19,8%
13,3%
26,5%
40,4%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 520
Tapety