Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 27867
Avatar
Święto wiosny, święto kolorów.
Dodał: mario »   Fri 13-03-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »


Holi to indyjskie święto wiosny obchodzone w końcu lutego lub na początku marca. Dzieci i młodzież kupują kolorowe barwniki, najczęściej pochodzenia naturalnego, ale zdarzają się też i syntetyczne. Wyjście w dniu święta Holi na ulice indyjskich miast wiąże się z ryzykiem bycia obsypanym kolorowym proszkiem lub polanym farbką w płynie.
Hindusi są przekonani, że oblanie farbą lub obsypanie kolorowym proszkiem przynosi pomyślność i że tradycja Holi musi zostać utrzymana.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
  Carpe diem!
Carpe diem!
Wine rack. Wymarzony sprzęt na imprezy
Wine rack. Wymarz..
Małpa mamą dla pumy
Małpa mamą dla pu..
Najdroższy obraz
Najdroższy obraz
Kenijski wampir zagryzł 17 kobiet
Kenijski wampir z..
Co oznacza ten znak?
Co oznacza ten zn..
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Niezwykłe kubki Jak łabędź swoje stado bronił John Crane, „Największy” sportowiec NFL Mumie jaskiniowych lwów odkryto na Syberii Modliszki Jego ciało pokrywają tysiące bolesnych bąbli. Pes Raphael ważył 20 kg, gdy trafił do schroniska. Odlotowe pokazy mody w berlińskim metrze Ładne dziewczyny Realistyczne rysunki   Najladniejsze więzniarki Retro stroje na Halloween Oto najwyższa na świecie ścianka wspinaczkowa. Czarny śnieg na ulicach miasta Wiocha.ru Uratowany cielak Potwory
Najnowsze sondaże
36,1%
17,6%
11,2%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 529
Tapety